Operatori Inbound limba italiana

Telecommunications Services (ICT)
S Quanta Resurse Umane SRL angajeaza pentru clientul sau, una dintre cele mai importante multinationale din domeniul BPO / Call Center, OPERATORI IN-BOUND-LIMBA ITALIANA.

CERINTE OBLIGATORII:
- cunoasterea limbii italiane, scris si vorbit, la nivel avansat;
- excelente abilitati de comunicare si ascultare;
- cunostinte operare PC;
- orientare catre atingerea obiectivelor;

Experienta in call center reprezinta un avantaj.

RESPONSABILITATI:
- relationare cu clientii existenti ai companiei;
- preluarea apelurilor telefonice / emailurilor sau a mesajelor de tip text, conform procedurilor;
- identificarea nevoilor /problemelor clientilor si a disponibilitatii de achizitie de servicii suplimentare;

BENEFICII:
- Program flexibil: 4, 6, 7 sau 8 ore;
- Pachet salarial atractiv incepand de la 2.375 de lei;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si de avansare in cariera.
Bucuresti
Full Time
21375